Березень 25, 2017

Список НОМІНАНТІВ театральної премії «Київська пектораль» 2016

НОМІНАНТИ

театральної премії «Київська пектораль» 2016 р.

  • «За кращу драматичну виставу»
  1. О. Островський «Без вини винні», режисер Віктор Гирич (Київський академічний театр юного глядача на Липках)
  2.  У. Шекспір «Річард ІІІ», режисер Автанділ Варсімашвілі (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
  3.  П. Квілтер «Незрівнянна», режисер Анатолій Хостікоєв (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
  • «За кращу музичну виставу»
  1. Імре Кальман “Графиня Маріца”, режисер Богдан Струтинський (Київський національний академічний театр оперети)
  2. Г. Доніцетті “РІТА”, режисер Лада Шиленко (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)
  3. Джованні Баттіста Перголезі “Служниця-пані”, режисер Тамара Трунова (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
  • «За кращу дитячу виставу»
  1. “Містер Р-р-р”, режисер Михайло Яремчук (Творча майстерня “Театр маріонеток”)
  2. В. Гібсон “Мене прислав доктор Хоу”, режисер Юрій Лізенгевич (Київський академічний театр юного глядача на Липках)
  3. Галина Гусарова “Мрія маленького віслючка”, режисер Михайло Яремчук (Київський академічний театр ляльок)
  • «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)»
  1. Надія Симчич “Ми, Майдан”, режисер Ірина Кліщевська (Київський академічний театр «Колесо»)
  2. Павло Ар’є “Слава Героям”, режисер Станіслав Жирков (Копродукція Театру «Золоті Ворота» та Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка)
  3. “Отрада и Утешение”, режисер Олена Лазович (Новий драматичний театр на Печерську)
  • «За кращу режисерську роботу»
  1. Станіслав Жирков, вистава “Слава Героям” (Копродукція Театру «Золоті ворота» та Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка)
  2. Автанділ Варсімашвілі, вистава «Річард ІІІ» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
  3. Лада Шиленко, вистава “РІТА” (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)
  • «За краще виконання чоловічої ролі»
  1. Богдан Бенюк, за роль Річарда ІІІ, у виставі «Річард ІІІ», режисер Автанділ Варсімашвілі (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
  2. Ігор Левенець, за роль Тассілі Ердеді, Графа, у виставі “Графиня Маріца”, режисер Богдан Струтинський (Київський національний академічний театр оперети)
  3. Олексій Гнатковський, за роль Остапа Ільковича Шемеля, у виставі “Слава Героям”, режисер Станіслав Жирков (Копродукція Театру «Золоті ворота» та Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка)
  • «За краще виконання жіночої ролі»
  1. Христина Микитин, за роль Елен, у виставі «Мене прислав доктор Хоу», режисер Юрій Лізенгевич (Київський академічний театр юного глядача на Липках)
  2. Олена Мамчур, за роль Софії Гриньової, у виставі “Отрада и Утешение”, режисер Олена Лазович (Новий драматичний театр на Печерську)
  3. Наталя Сумська, за роль Флоренс Фостер, Дженкінс, у виставі «Незрівнянна», режисер Анатолій Хостікоєв (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
  • «За краще виконання чоловічої ролі другого плану»
  1. Арсен Курбанов, за роль Коломана Зупана, Барона,Торговця з Вараздіна, у виставі “Графиня Маріца”, режисер Богдан Струтинський (Київський національний академічний театр оперети)
  2. Олександр Ярема, за роль Нила Стратовича Дудукіна «Без вини винні», режисер Віктор Гирич (Київський академічний театр юного глядача на Липках)
  3. Володимир Скорик, за роль Джеймса, у виставі «Мене прислав доктор Хоу», режисер Юрій Лізенгевич (Київський академічний театр юного глядача на Липках)
  • «За краще виконання жіночої ролі другого плану»
  1. Шорена Шонія, за роль Собаки, у виставі “Двоє, не враховуючи собаки (Історія собаки)”, режисер Тарас Бенюк (Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки)
  2. Марина Буштрук, за роль Енні, у виставі «Мене прислав доктор Хоу», режисер Юрій Лізенгевич (Київський академічний театр юного глядача на Липках)
  3. Леся Самаєва, за роль Харіти Ігнатьєвни Огудалової, у виставі “Бесприданница. Версия”, режисер Тамара Трунова (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
  • «За краще пластичне вирішення вистави»
  1. Аніко Рехвіашвілі, у виставі «Снігова королева» (балет), балетмейстер-постановник Аніко Рехвіашвілі (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
  2. Дмитро Каракуц, у виставі «Незрівнянна», режисер Анатолій Хостікоєв (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
  3. Артем Шонін, у виставі «Пробігаючи життя» (балет), хореограф-постановник Артем Шонін (КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ)
  • «За кращу сценографію»
  1. Міроні Швелідзе, у виставі «Річард ІІІ», режисер Автанділ Варсімашвілі (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)
  2. Станіслав Петровський, у виставі «Снігова королева» (балет) (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
  3. Олексій Вакарчук, у виставі «Вітер шумить в тополях», режисер Євген Лунченко (Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки)
  • «За кращу музичну концепцію вистави»
  1. Владислав Тененбаум, у виставі «Вид з мосту», режисер Кирило Кашліков (Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки)
  2. Денис Мартинов, у виставі «Любить» (Новий драматичний театр на Печерську)
  3. Олексій Баклан, у виставі «Снігова королева» (балет) (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)
  • «За кращий акторський дебют»
  1. Олександр Вознюк, за роль Беппо, у виставі “РІТА” Г. Доніцетті, режисер Лада Шиленко (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)

 

  • «За кращий режисерський дебют»
  1. Валерія Федотова, вистава «Ослик должен быть худым» (Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”)
  2. Лада Шиленко, вистава “РІТА” (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)
  3. Дмитро Лобода, вистава «Жила собі Сироїжка» (Київський академічний театр юного глядача на Липках)
Share:

Залишити коментар

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus