Лютий 21, 2018

Конкурс професійних читців імені Івана Франка

Шановні колеги!

На 28-29 травня 2018 року запланований фінал Всеукраїнського конкурсу професійних читців імені Івана Франка, який проводиться Національною спілкою театральних діячів України щорічно. Захід відбудеться у Києві у Будинку актора (вул. Ярославів Вал, 7).

Метою конкурсу є популяризація творів класика української літератури, вдосконалення та підвищення виконавської майстерності читців, підтримка обдарованих молодих виконавців. Ми хочемо вивести конкурс на новий, якісно вищий рівень, залучити молодь до творчого переосмислення класики, почути та побачити нову трактовку, свіжі ідеї.

Конкурс відбуватиметься у два етапи:

1.Відбіркові тури, які до 2 квітня 2018 року проводять міжобласні відділення у своїх регіонах.

2.Фінал конкурсу в Києві.

Фінал Конкурсу проводиться у два тури: І тур – виконання творів Івана Франка, різноманітних за змістом, жанром та стильовими ознаками, ІІ тур – виконання творів української класичної та сучасної поезії і прози.

У конкурсі можуть брати участь конкурсанти-переможці відбіркових турів, які проводять міжобласні відділення НСТД України в своїх регіонах:

–  професійні актори театрів та концертних організацій віком до 33 років;

– студенти вищих навчальних закладів культури та мистецтв.

Конкурсанти надають міжобласним відділенням НСТДУ такі документи: репертуарний лист, хронометраж конкурсної програми, копію паспорта, ідентифікаційний код, інформацію про займану посаду, поштову та електронну адресу, контактний телефон.

Міжобласним відділенням НСТД України необхідно додатково надіслати на адресу НСТД України документи на рекомендованих виконавців, а саме:

–         інформацію про результати відбіркового туру Конкурсу;

–         виписку з протоколу відбіркового туру Конкурсу із зазначенням ПІБ рекомендованих виконавців.

Витрати, пов’язані з проїздом та перебуванням конкурсантів в м. Києві, здійснюються за рахунок Організаторів Конкурсу.

Тривалість виступів конкурсантів до 12 хв. Допускаються виступи конкурсантів у гримі, сценічних костюмах з використанням реквізиту, фонограми, за участю концертмейстера.

Виключається використання декорацій.

Організатором встановлено такі нагороди:

–         I премія;

–         II премія;

–         III премія.

Цього року переможцям передбачена грошова винагорода.

Запрошуємо молодих виконавців взяти участь у конкурсі! Зробимо його разом сучасним, актуальним, креативним!

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus