Березень 27, 2018

ЛАУРЕАТИ театральної премії «Київська пектораль» 2017 р.

 

 «За кращу драматичну виставу»

Е. Ажар «Життя попереду», режисер Дмитро Богомазов (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

 

«За кращу музичну виставу»

Дж. Пуччіні «Богема», режисер Віталій Пальчиков (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)

 

«За кращу дитячу виставу»

НОМІНАЦІЮ ЗНЯТО

 

  • «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)»

В. Шекспір «12 ніч, або що захочете», режисери Дмитро Богомазов та Андрій Самінін (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

 

  • «За кращу режисерську роботу»

Дмитро Богомазов, вистава «Життя попереду» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

 

  • «За краще виконання чоловічої ролі»

Лев Сомов, за роль Мадам Рози, у виставі «Життя попереду» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

 

  • «За краще виконання жіночої ролі»

Анжеліка Савченко, за роль Патріції Хольман, у виставі «Три товариші» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)

 

 

  • «За краще виконання чоловічої ролі другого плану»

Антон Соловей, за ролі Юрасіка та Альберта, у виставі «Тату, ти мене любив?», режисер Станіслав Жирков (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)

 

  • «За краще виконання жіночої ролі другого плану»

Катерина Кистень, за роль Жінки, у виставі «Двоє бідних румунів, що розмовляють польською» (Новий драматичний театр на Печерську)

 

  • «За краще пластичне вирішення вистави»

Віктор Литвинов, у виставі «За двома зайцями», балетмейстер-постановник Віктор Литвинов (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)

 

  • «За кращу сценографію»

Сергій Маслобойщиков, у виставі «За двома зайцями» (Національний академічний театр опери і балету України ім. Т.Г.Шевченка)

 

  • «За кращу музичну концепцію вистави»

Олександр Бегма (музичне оформлення та музичне рішення), у виставах «Життя попереду», «12 ніч, або що захочете» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) та «Примари» (Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»)

 

  • «За кращий акторський дебют»

Вікторія Муштей, за роль Марлі, у виставі “Бійцівський клуб”, режисер Ігор Білиць (Київський театр «Актор»)

 

  • «За кращий режисерський дебют»

Анна Огій, вистава «Холодна м’ята» (Український малий драматичний театр)

 

Номінації від ОРГКОМІТЕТУ:

 

  1. Номінація «За вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва»

Кадочнікова Лариса Валентинівна

(Народна артистка України, лауреат Національної премії ім. Т.Г.Шевченко)

 

  1. Номінація «Подія року»

(за дієву опіку театральним мистецтвом України)

Москалевський В’ячеслав Олександрович

(Президент «Кондитерської корпорації «РОШЕН» )

 

  1. Номінація «Спеціальна премія»

(за підтримку та розвиток театрального мистецтва)

Публічна бібліотека ім. Лесі Українки для дорослих м. Києва

(директор Романюк Ольга Іванівна, завідувач відділу мистецтв Криворучко Леонід Семенович)

 

  1. Номінація «Кращий народний театр»

Народний театр «Арсенал» Центру художньої та технічної творчості «Печерськ» (художній керівник Бондаренко Михайло Юрійович)

Share:

Залишити коментар

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus