Квітень 4, 2018

День театру: у столиці вручили премію Київська пектораль

У понеділок, 26 березня, відбулася церемонія нагородження 26-тої театральної премії Київська пектораль.

Як повідомляє Укрінформ, захід пройшов у Київському драмтеатрі на Подолі напередодні Міжнародного дня театру.

Лауреатами премії Київська пектораль-2017 стали:

Найкращий драматичний спектакль – Життя попереду (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
Найкращий музичний спектакль – Богема (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва).
Найкраща камерна вистава – 12 ніч, або що захочете (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).
Найкраща режисерська робота – Дмитро Богомазов, Життя попереду (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)
Найкраща чоловіча роль – Лев Сомов, за роль Мадам Рози в спектаклі Життя попереду (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).
Найкраща жіноча роль – Анжеліка Савченко, за роль Патриції Хольман в спектаклі Три товариші (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка).
Найкраща чоловіча роль другого плану – Антон Соловей, за ролі Юрасика і Альберта в спектаклі Папа, ти мене любив? (Київський академічний театр «Золоті Ворота»).
Найкраща жіноча роль другого плану – Катерина Кістень, за роль Жінки в спектаклі Двоє бідних румунів, які розмовляють польською (Новий драматичний театр на Печерську).
Найкращий акторський дебют – Вікторія Муштей, за роль Марлі в спектаклі Бійцівський клуб (Київський театр «Актор»).
Найкращий режисерський дебют – Анна Огій, спектакль Холодна м’ята (Український малий драматичний театр).
Сценографія – Сергій Маслобойщиков, у виставі За двома зайцями (Національний академічний театр опери та балету України ім.Т.Г.Шевченка).
Пластичне рішення вистави – Віктор Литвинов, у виставі За двома зайцями(Національний академічний театр опери та балету України ім.Т.Г.Шевченка).
Музична концепція вистави – Олександр Бегма, у спектаклях Життя попереду, 12 ніч, або що захочете (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) і Привиди (Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»).
Спеціальна премія – проект Майстерні Миколи Рушковського і бібліотеки імені Лесі Українки Театр в бібліотеці
Премія за вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва – Лариса Кадочникова
Почесна грамота Верховної Ради За особливі заслуги перед українським народом – художній керівник і директор Театру на Подолі Віталій Малахов.
Київська пектораль – престижна українська премія в галузі театрального мистецтва, заснована в 1992 році Спілкою театральних діячів України та Головним управлінням культури міста Києва. Перша церемонія нагородження відбулася 27 березня 1993 року.

Посилання на сайт

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus