Квітень 12, 2018

Привітання ветеранів сцени з Пасхою

 

КМТВ НСТДУ привітало пасками з Пасхою і закупило ліки, згідно з поданою медичним персоналом заявкою, для Будинку ветеранів сцени.

Нажаль у КМТВ НСТДУ нема жодного інформаційного ресурсу аби доносити до громади про опіку ветеранами сцени, хоча певні, що подібна інформація сприяла би долученню до цієї справи людей з добрим серцем.

Принагідно інформуємо, що київська первинна організація ветеранів сцени також потребує опіки. Крім концертів, зустрічей та інших заходів ми започаткували повну або часткову оплату телефонного зв’язку ветеранів, серед яких багато таких, хто не виходить з дому.

Також ми сердечно вітаємо створення проекту «Життя акторів поза сценою»:
https://uain.press/culture/zhyttya-aktoriv-poza-stsenoyu-u-kmda-vidkrylasya-fotovystavka-784564

16 квітня о 12.00 в Будинку актора проводитимемо День здоров’я (консультація лікарів Центральної київської міської лікарні).

 

З повагою,

Голова Правління КМТВ НСТД України, Народний артист України – О.П. Кужельний

 

Відповідальний секретар КМТВ НСТД України – В.О. Портніков

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus