Травень 22, 2018

100 років Молодий

Від імені КМТВ НСТД України його Голова О. Кужельний сердечно привітав Київський академічний Молодий театр та керівника театру Білоуса Андрія Федоровича з прекрасним святкуванням ювілею, створеного Лесем Курбасом театру. Родинний зв’язок із генієм українського театру з нинішнім творчим складом Молодого театру став наскрізною темою мистецького вечора зрежисованого художнім керівником-директором театру і зіграного усією акторською родиною.

Дуже тепло і зично водночас прозвучала думка про всю театральну сім’ю нашого міста, всієї України. Не просто взаємоповага, а захоплення талантом, відданим служінням театру мають панувати у нашому цеху.

Тільки усі разом – єдиною вільною сім’єю нам вдасться відстояти свої права і достоїнство, донести мудре слово про вічне і сучасне, поділитися і захопити своїм громадським хвилюванням суспільство нашої країни.

Персонально А.Ф. Білоусу О.Кужельний вручив пам’ятний знак КАМТМ «Сузір’я» до 30-річчя з дня її створення, як подяку за талановиті режисерські та акторську роботи в Майстерні.

Зичимо Молодому театру миру і добра, наснаги і перемог, потужності духу юності, який сьогодні притягує до театру широкі глядацькі кола та викликає глибоку повагу професіоналів.

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus