Травень 29, 2018

«Мельпомена Таврії» та звернення про звільнення Олега Сенцова

Потужний і яскравий мистецький форум «Мельпомена Таврії» закінчив свою роботу прийняттям звернення до Олега Сенцова (посилання тут)

Пропонуємо приєднатися до цієї акції режисерів, акторів, сценографів з пропозиціями про театралізовані флеш-моби. Помірковані гроші для проведення кращої акції у Києві ми зберемо театральною громадою.

Зверніть увагу на п’єси О.Сенцова, можливо вони стануть в нагоді для цієї акції.

Крім цікавої мистецької програми важливу роботу було проведено директорами українських театрів.

Йшлося про ситуації, викликані Законом України «Про форми роботи в галузі культури та конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культури» (реєстр.№2669-д). Просимо надсилати інформацію про проблеми, які виникли у Вас в зв’язку з нею для формулювання пропозицій щодо змін у Законі і вміння правильно трактувати його.

Багаторазово прозвучала пропозиція про перепідпорядкування каналу «Культура», безпосередньо Міністерству культури, аби мистецьке життя України отримало потужний інформаційний ресурс, який би охоплював це життя у загально державному масштабі.

Просимо надсилати свої думки з цього приводу, які ми зможемо закумулювати з цього приводу у зверненні з цього приводу до керівництва держави.

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus