Грудень 11, 2019

Персональний склад експертної групи театральної премії “Київська Пектораль-2019”

1 Ільченко Петро Іванович заслужений діяч мистецтв України, актор та режисер Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка
2 Кадирова Лариса Миколаївна народна артистка України, артистка Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка
3 Лиманська Марія Юріївна медіа- та піар-менеджер Київського академічного театру юного глядача на Липках
4 Лобода Дмитро режисер, зав. реж. управлінням Київського академічного театру юного глядача на Липках
5 Алевтина Чернова режисер театралізованих заходів та свят Київського академічного драматичного театру на Подолі
6 Ольга Усачева художник-виконавець Київського академічного драматичного театру на Подолі
7 Безсмертна Яна Сергіївна керівник літературно-драматургічної частини Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра
8 Катерина Вишнева актриса Київського академічного театру “Золоті Ворота”
9 Левченко Катерина Олександрівна керівник літературно-драматургічної частини Київської академічної майстерні театрального мистецтва “Сузір’я”
10 Архипов Герман Борисович заслужений діяч мистецтв України
11 Ксенія Реутова театрознавець, керівник літературно-драматургічної частини Київського академічного театру на Печерську
12 Андрій Попков актор Київського академічного театру на Печерську
13 Шпильова Анна Іванівна заступник директора Київського академічного театру “Актор”
14 Шейко Марина Олександрівна заступник директора Київського академічного театру “Актор”
15 Артем’єва Анна Олександрівна артистка Київського академічного театру «Колесо»
16 Бойко Валентина Олександрівна заслужена артистка України, артистка Київського академічного театру «Колесо»
17 Філовска Лідія Григорівна завідувач трупою Українського малого драматичного театру
18 Гулий Ігор Сергійович заступник директора-художнього керівника Українського малого драматичного театру
19 Воронко Євген Леонідович диригент Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва
20 Масленнікова Анжела Геннадіївна головний хормейстер Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва
21 Генсіцька- СеменцоваІльїна директор-художній керівник Київського академічного театру українського фольклору “Берегиня”
22 Великород Валентин артист-вокаліст Київського академічного театру українського фольклору “Берегиня”
23 Сухоплечева Василина Василівна начальник інформаційного бюро Академічного театру “Київ Модерн-балет”
24 Бершадська Галина Миколаївна головний бухгалтер Академічного театру “Київ Модерн-балет”
25 Морозова Катерина театрознавець, керівник літературної частини Київського національного академічного театру оперети
26 Сухоліт Наталя мистецтвознавець, редактор газети «Оперета news» Київського національного академічного театру оперети
27 Задорожня Дар’я Володимирівна керівник літературно-драматургічної частини Київського академічного театру ляльок на лівому березі Дніпра
28 Драпіковський Дмитро Вікторович головний режисер Київського академічного театру ляльок на лівому березі Дніпра
29 Іванова-Гололобова Дар’я Олексіївна керівник літературно-драматургічної частини Київського академічного театру ляльок
30 Чернікова Ірина директор-художній керівник Київського академічного театру ляльок

Незалежне експертне журі:

  • Сергій Вінніченко – театральний блогер
  • Дмитро Поліщук – директор систему продажу квитків STAGE ART
  • Олена Славінська – глядачка
  • Катерина Ломага (Устименко) – глядачка
  • Алла Сингаївська – глядачка
  • Поліщук Тетяна – редактор відділу культури Всеукраїнської газети “День”
DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus