Березень 23, 2020

НОМІНАНТИ театральної премії «Київська пектораль» 2019 р.

1.«За кращу драматичну виставу»

1. За мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA», режисер-постановник Сергій Маслобойщиков (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

2. Андрій Курков «Сірі бджоли», режисер-постановник Віталій Малахов (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

3. Кшиштоф Бізьо «Токсини», режисер-постановник Олексій Лісовець (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

2. «За кращу музичну виставу»

1 . Гаетано Доніцетті «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або ТЕАТРАЛЬНІ ПОРЯДКИ ТА БЕЗЛАД», режисер-постановник – Віталій Пальчиков (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)

2. Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів», режисер-постановник Кестутіс Стасіс Якштас (Литва) (Київський національний академічний театр оперети)

3. Михайло Коцюбинський «Тіні забутих предків», режисер-постановник Тетяна Матасова (Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»)

3. «За кращу дитячу виставу»

1. Оксана Дмітрієва за казками Сергія Козлова «Казка для маленького зайчика», режисер Оксана Дмітрієва (Київський академічний театр ляльок)

2. Ганс Крістіан Андерсен «Снігова королева», режисер-постановник – Давид Петросян (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

3. Євген Огородній за Отфрідом Пройслером «Маленька Баба-Яга», режисери Євген Огородній та Ігор Федірко (Київський академічний театр ляльок)

4.«За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)»

1. Панас Мирний «Лимерівна», режисер-постановник Іван Уривський (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

2. Ніколас Байєр «Інцидент», режисер-постановник Наталія Кудрявцева (Київський академічний театр юного глядача на Липках)

3. Вільям Шекспір «Гамлет», режисери – Ольга Ларіна та Денис Мартинов (Київський академічний театр на Печерську)

5. «За кращу режисерську роботу»

1. Раду Поклітару, балет за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

2. Іван Уривський, вистава за Панасом Мирним «Лимерівна» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

3. Кестутіс Стасіс Якштас (Литва), Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

6. «За краще виконання чоловічої ролі»

1. Роман Халаімов – роль Олександра Тарасовича Аметистова, адміністратора у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

2. Богдан Бенюк – роль Сергійовича, у виставі за Андрієм Курковим «Сірі бджоли» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

3. Ілля Мірошніченко – роль Хоми Брута у балеті за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

7.«За краще виконання жіночої ролі»

1. Марина Кошкіна – роль Наталі, у виставі за Панасом Мирним «Лимерівна» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)

2. Оксана Прасолова – роль Мортиції Аддамс, у виставі Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

3. Людмила Шпиталева – роль «А», у виставі за мотивами п’єси Едварда Олбі «Три високі жінки» (Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»)

8.«За краще виконання чоловічої ролі другого плану»

1. Дмитро Олійник – ролі Батька та Молодого хлопця, у виставі за Кшиштофом Бізьо «Токсини» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

2. Костянтин Костишин – роль Калеві, у виставі за п’єсою “Людяна людина” Сіркку Пелтоли «Гарантія 2 роки» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

3. Григорій Бакланов – роль Клавдія, у виставі за Вільямом Шекспіром «Гамлет» (Київський академічний театр на Печерську)

9. «За краще виконання жіночої ролі другого плану»

1. Лариса Трояновська – роль Манюшки, покоївки Зої, у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

2. Юлія Першута – роль Гертруди, у виставі за Вільямом Шекспіром «Гамлет» (Київський академічний театр на Печерську)

3. Оксана Жданова – роль Онуки, у виставі за п’єсою “Людяна людина” Сіркку Пелтоли «Гарантія 2 роки» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

10. «За кращу сценографію»

1. Петро Богомазов, у виставі за Панасом Мирним «Лимерівна» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

2. Сергій Маслобойщиков, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

3. Гінтарас Макаревічус, у виставі Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

11. «За кращу музичну концепцію вистави»

1. Композитор Олександр Родін у балеті за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

2. Автори музики Денис Мартинов та Дмитро Срібний у виставі за Вільямом Шекспіром «Гамлет» (Київський академічний театр на Печерську)

3. Автор оригінальної музики – Олександр Бегма, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

12. «За краще пластичне вирішення вистави»

1. Лібрето, хореографія, постановка Раду Поклітару у балеті за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

2. Балетмейстер-постановник Дайнюс Бервінгіс, у виставі Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

3. Режисер з пластики Віктор Литвинов, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

13. «За кращий акторський дебют»

1. Олександр Кірік – роль Івана, у виставі за Михайлом Коцюбинським «Тіні забутих предків» (Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»)

2. Катерина Алєксєєва – роль Жанни д’Арк, у виставі «Біла ворона» (Київський національний академічний театр оперети)

3. Артем Пльондер – за низку ролей (студент училища культури Вітя, стиліст/візажист/модель Маркус Модел, оператор/відео-інженер Іван, стриптизер/він же студент Андрюша), у виставі за Татусею Бо і Русланом Горовим «Бери од жизні всьо» (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)

14. «За кращий режисерський дебют»

1. Анна Турло, вистава за мотивами нарисів Ольги Кобилянської та Лесі Українки «Точка зору» (Український малий драматичний театр)

2. Тетяна Матасова, вистава за Михайлом Коцюбинським «Тіні забутих предків» (Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»)

3. Яна Ушпік, вистава за сценарієм фільму «Осіння соната» Інгмара Бергмана «Твоя дочка, Єва» (Мистецько-концертний центр ім. І.Козловського Київського національного академічного театру оперети)

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus