Квітень 2, 2020

ЛАУРЕАТИ театральної премії «Київська пектораль» 2019 р.

  • «За кращу драматичну виставу»

Андрій Курков «Сірі бджоли», режисер-постановник Віталій Малахов (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

  • «За кращу музичну виставу»

Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів», режисер-постановник Кестутіс Стасіс Якштас (Литва) (Київський національний академічний театр оперети)

  • «За кращу дитячу виставу»

Оксана Дмітрієва за казками Сергія Козлова «Казка для маленького зайчика», режисер Оксана Дмітрієва (Київський академічний театр ляльок)

  • «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)»

Панас Мирний «Лимерівна», режисер-постановник Іван Уривський (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

  •  «За кращу режисерську роботу»

Іван Уривський, вистава за Панасом Мирним «Лимерівна» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

  •  «За краще виконання чоловічої ролі»

Роман Халаімов – роль Олександра Тарасовича Аметистова, адміністратора у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

  • «За краще виконання жіночої ролі»

Оксана Прасолова – роль Мортиції Аддамс, у виставі Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

  •  «За краще виконання чоловічої ролі другого плану»

Костянтин Костишин – роль Калеві, у виставі за п’єсою “Людяна людина” Сіркку Пелтоли «Гарантія 2 роки» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

  •  «За краще виконання жіночої ролі другого плану»

Лариса Трояновська – роль Манюшки, покоївки Зої, у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

  •  «За кращу сценографію»

Сергій Маслобойщиков, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

  • «За кращу музичну концепцію вистави»

Автор оригінальної музики – Олександр Бегма, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

  • «За краще пластичне вирішення вистави»

Лібрето, хореографія, постановка Раду Поклітару у балеті за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

  • «За кращий акторський дебют»

Артем Пльондер – за низку ролей (студент училища культури Вітя, стиліст/візажист/модель Маркус Модел, оператор/відео-інженер Іван, стриптизер/він же студент Андрюша), у виставі за Татусею Бо і Русланом Горовим «Бери од жизні всьо» (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)

  •  «За кращий режисерський дебют»

Тетяна Матасова, вистава за Михайлом Коцюбинським «Тіні забутих предків» (Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»)

Номінації від ОРГКОМІТЕТУ:

  • Номінація «За вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва»

Народна артистка України Тетяна Володимирівна Стебловська

  •  Номінація «Спеціальна премія»

за новаторство, пошук та збереження ідеї театру Курбаса –
Київський національний академічний Молодий театр (директор – художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Андрій Білоус)

  • Номінація «Кращий народний театр»

Театрально-естрадна студія «Теларії» Палацу культури «Дарниця» (художній керівник Аліна Чуєшова)

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus