Березень 1, 2021

Щодо театральної премії “Київська пектораль-2020”

22 лютого 2021 року у Департаменті культури відбулися збори за присутності Голів та членів Оргкомітету театральної премії “Київська пектораль” та керівників київських театрів. На яких було погоджено рішення про внесення змін у Положення про театральну премію “Київська пектораль”, які уможливлюють включення до перегляду вистав 2021 року прем’єри, які відбулися і у 2020 році. Це забезпечить відповідальну роботу експертної групи, а також збереже повагу до доробку 2020 року не зважаючи на форс-мажорні обставини, які мало не загубили “Київську пектораль-2020”.

Номінації “За вагомий внесок”, “Подія року” та “Спеціальна премія” будуть забезпечені грошовою винагородою в розмірі 15 тис. грн., а також буде нагороджено номінацію “Кращий народний театр”.

Церемонія нагородження премій та святкування Дня театру проходитиме по сценарію, узгодженому з керівниками київських театрів 27 березня 2021 року.

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus