Березень 18, 2021

Театральна премія «Київська пектораль» – це свято таланту, мистецьких осягнень, свято любові до театру

Доробок 2020 року складає 45 вистав великої і камерної сцени, у жанрі музичного та дитячого театрів.

На той момент коли стало реальним матеріальне і організаційне забезпечення роботи над премією, з’ясувалося, що в звичному форматі вона не можлива. Просто не вистачало часу для перегляду усіх вистав, висунутими до складу експертної групи фахівцями кожного театру.

            З огляду на брак часу для «живих» переглядів запропонували провести оцінку за наданими театрами відеозаписами вистав. Виявилося, що відеоматеріали дуже різні за якістю – у когось зйомки трьома камерами і монтаж, у когось на мобільний телефон, а хтось закріпив у контрактах неможливість зйомок вистав.

            В решті корпус директорів муніципальних театрів Києва прийшов до рішення приєднати перегляд прем’єр 2020 р. до перегляду доробку 2021 р., і визначити кращих за кожен рік окремо.

            Звичайно треба внести зміни у Положення про театральну премію «Київська пектораль» і Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) подбати аби фінансова винагорода лауреатам, яка економиться цього року, увійшла в кошторис на наступний рік.

            Три премії, які визначаються Оргкомітетом на базі думки театральної громадськості «За вагомий внесок», «Подія року», «Спеціальна премія» будуть вручені на День театру разом зі срібною Пектораллю для аматорського колективу.

            Відзначення Дня театру, як завжди, додасть святковості життю киян і особливо в ці сірі епідеміологічні будні. Перед початком вистав глядачів вітатимуть з балконів, фасадними дійствами, веселощами біля театрів.

            Премії теж вручатимуться в урочистій атмосфері цього чудового свята не за розкладом, а за бажанням душі.

            Тож хай живе те, дякуючи чому ми, не дивлячись ні на що!

З повагою, Співголова Оргкомітету Театральної премії «Київська пектораль», Голова правління КМТВ НСТДУ, Народний артист України – О.П. Кужельний

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus