Квітень 12, 2021

90 років витримки

Сьогодні, 13 квітня 2021 року, виповнюється 90 років відомому актору!

Наш ювіляр – Юрій Миколайович Мажуга – народний артист, Лауреат Національної премії ім. Т.Г.Шевченко, професор Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого, академік Академії мистецтв України.

За своє життя Юрій Миколайович створив чимало образів на сцені й на екрані. Його акторська техніка вкрай тонка, рухлива, гнучка. Багатобарвність, у якій органічно поєднуються суперечливість, контрастність, глибина і фарсовість — показові ознаки створених ним ролей.

Його дитинство продзвеніло в Києві і на Алтаї, в Макарові і Одесі. Батьки — інженер-землероб і вчителька — не заважали синові шукати себе. Професію актора Юрій одержав у Київському театральному інституті ім. І.Карпенка-Карого з рук унікальної людини, учня геніальних реформаторів радянського театру Костянтина Марджанова і Всеволода Мейєрхольда — Володимира Неллі. І все життя пропрацював в одному театрі — Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки.

Кожна його роль вкарбовувалась в серце і пам’ять глядачів. Сценічна привабливість у поєднанні з витонченою, глибокою психологічною розробкою образу, широкий діапазон засобів акторської виразності, гостра характерність, щира ліричність завжди вивищували актора на рівень європейського масштабу. Висока професійна майстерність і значущість духовно наповненої особистості Юрія Мажуги цінувалися незаперечним і втішним фактором вітчизняного театрального мистецтва.

Вітаємо з 90-річчям Юрія Миколайовича та бажаємо наснаги, успіхів і многая-многая літа! З днем народження!

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus