Червень 18, 2021

Фестиваль до сторіччя швейцарського класика Фрідріха Дюрренматта

Під час фестивалю до сторіччя швейцарського класика Фрідріха Дюрренматта, що відбувався в Невшателі в кінці травня цього року, Центр Фрідріха Дюрренматта (Швейцарія) продемонстрував відвідувачам фрагмент вистави «Аварія» (КАМТМ «Сузір’я», режисер Тарас Жирко), а також виступ Євгена Нищука (лауреата театральної премії “Київська пектораль”), головного актора постановки, який також записав англомовне звернення до учасників фестивалю.

Відеозвернення колишнього Міністра культури України, «голосу Майдану» Євгена Нищука, який виконує головну роль в «Аварії» було показано відвідувачам Фестивалю, котрі мали можливість оцінити його.

Від 9 червня фрагмент вистави театру «Сузір’я» з німецькими субтитрами й англомовний виступ Є. Нищука щодо рецепції філософії й театру Ф. Дюренматта доступні різними мовами Швейцарської Конфедерації на офіційному сайті Центру Фрідріха Дюрренматта в Невшателі: https://www.cdn.ch/cdn/de/home/friedrich-duerrenmatt/aktuen/fd- intemational.html#-634455587

На фестивалі в дистанційному і «живому» режимі було демонстровано вистави, фрагменти, виступи головних акторів і режисерів. Виступ Є. Нищука відвідувачі оцінили найбільшою кількістю балів і він здобув найвищу відзнаку від Фестивалю до сторіччя Ф. Дюрренматта.

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus