Вересень 15, 2021

Лауреати отримали нагороди

Біля пам’ятника Лесю Курбасу відбулося урочисте вручення театральної премії «Київська Пектораль»-2020

З цього приводу артисти 18-ти київських театрів привітали глядачів з Днем краси та початком нового театрального сезону, проїхавши по місту у двохповерховому автобусі, прикрашеному афішами.

Проїзд  розпочався  від Національного академічного Молодого театру (вул. Прорізна, 17), а  завершився  біля пам’ятника Лесю Курбасу (по Прорізній вулиці у сквері поблизу будинку № 8), де і відбулася церемонія нагородження театральною премією «Київська Пектораль»-2020, виступи артистів та київський вальс для всіх присутніх.

ЛАУРЕАТИ:

Номінація «За вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва» – українська акторка театру та кіно, громадський діяч, Народна артистка України – НЕДАШКІВСЬКА Раїса Степанівна

Номінація «Подія року» – Проєкт «Театр 360 градусів» (автори та продюсери проєкту – Даша МАЛАХОВА та Наталія ЧИЖОВА) за інноваційний культурний проєкт по створенню відеоверсії театральних постановок з використанням різних технологій і спецефектів, що доповнюють сюжет вистави.

Номінація «Спеціальна премія» – Театр «Актор» за пошуки нових засобів залучення глядачів до ігрової природи театру (директор-художній керівник В’ячеслав ЖИЛА)

Номінація «Кращий народний театр» – Народний студентський театр «БЕРЕЗІЛЬ» Національного університету біоресурсів і природокористування України за виставу «Моя професія сеньор з вищого світу або Мільйон у весільному кошику» (художній керівник та режисер ТІТЕНКО Наталія Миколаївна)

Довідка «ДНЯ»

Міську театральну премію «Київська пектораль» засновано за ініціативою Київського місцевого відділення Національної спілки театральних діячів України у 1992 році та за підтримки Головного управління культури Київської міської державної адміністрації.

Театральна премія «Київська пектораль» стала першою в Україні і на теренах СНД професійною театральною премією. Це визнання і вшанування кращих акторів, режисерів, представників інших творчих професій, пов’язаних з театральним мистецтвом.

Премія є престижною у театральній галузі, підкреслює значимість творчої праці майстрів сценічного мистецтва, адже український театр був і залишається джерелом духовності, оберегом і популяризатором культурного надбання. «Київська пектораль» утверджує наше місто як європейську культурну столицю.

Стаття

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus