Грудень 8, 2021

“Захмарна леді”. Театр ляльок на лівому березі Дніпра покаже прем’єру мюзиклу про няню-чарівницю

Театр ляльок на лівому березі Дніпра напередодні новорічних свят запрошує на прем’єру вистави “Захмарна леді” за мотивами творів Памели Треверс про няню-чарівницю, яка подорожує у просторі й часі.

Як розповіли на Facebook-сторінці театру, “Захмарна леді” – це сучасний динамічний мюзикл, що заворожує всіх: від малого до великого, тож вистава рекомендована для сімейного перегляду.

Нове сценічне втілення історії феєричної няні Мері Поппінс та її вихованців – батьків і дітей – дасть глядачам можливість побачити себе в персонажах, які проходять знайомі життєві квести, і краще зрозуміти один-одного.

Прем’єра мюзиклу “Захмарна леді” відбудеться 11 та 26 грудня на головній сцені Київського театру ляльок на лівому березі Дніпра (вул. Миропільська, 1).

Читайте також: Столичний музей відновлює музичні п’ятниці

Нагадаємо, у Музеї українського народного декоративного мистецтва представлена виставка авторської ляльки Ярослави Рассаднікової “Невигадані історії”. Серед експонатів – ляльки Діва Плавалагуна, Шляпник, Аліса в Зазеркаллі та інші.

Автор: Галина Ворона

Джерело

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus