Вистави камерної сцени Грудень

Вистави камерної сцени

Назва театру 1 субота 2 неділя 5 середа 9 неділя 11 вівторок 12 середа 13 четвер 14 п’ятниця
1 Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка “Війна” (19:00) “Війна” (19:00)
2 Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я” “Змішані почуття” (19:00) “Кафе Республіка” (реж.деб.) (19:00)
3 Театр “Актор” «Схід-Захід» (17:00) «7 розгніваних джентльменів» (реж.деб.) (19:00)
4 Київський академічний театр “Золоті Ворота” “Річард ІІІ” (19:00) “Річард ІІІ” (19:00) “Каліки” (19:00)
5 Київський академічний театр на Печерську “Світ у горіховій шкаралупі” (19:00)
6 Київський академічний театр юного глядача на Липках “Місце для дракона” (18:00)
7 Київський  академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра “Кохання, джаз і чорт” (актор.деб., 15:00)
8 Київський академічний театр «Колесо» “Big_mama” (19:00) “Big_mama” (19:00) “Big_mama” (19:00)
9 Український малий драматичний театр
10 Київський камерний театр-студія “Дивний замок”
11 Театр української традиції “Дзеркало” “Мазепа. Love story” (19:00) у приміщенні Молодого театру (Мікросцена)
12 Київський національний академічний театр оперети «АКОМПАНІАТОР» (19:30)

 

Назва театру 15 субота 16 неділя 19 середа 20 четвер 22 субота 23 неділя 26 середа
1 Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка “Земля” (19:00)
2 Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я” “Змішані почуття” (19:00)
3 Театр “Актор” «Патріс»  (актор. деб – Ігор Качур, Марія Рябошапка) (19:00)
4 Київський академічний театр “Золоті Ворота” “Фрекен Юлія” (19:00) “Каліки” (19:00) “Річард ІІІ” (19:00)
5 Київський академічний театр на Печерську “Бог Різанини” (19:00)
6 Київський академічний театр юного глядача на Липках
7 Київський  академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра “Брехня” (актор.дебют, 15:00) “Брехня” (актор.дебют, 15:00)
8 Київський академічний театр «Колесо» “DOUBLE DOUBLE” (19:00) “DOUBLE DOUBLE” (19:00)
9 Український малий драматичний театр
10 Київський камерний театр-студія “Дивний замок”
11 Театр української традиції “Дзеркало” “Мазепа. Love story” (19:00) у приміщенні Молодого театру (Мікросцена)
12 Київський національний академічний театр оперети «МОСКАЛИЦЯ» (19:00)
DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus