Вистави камерної сцени

Назва театру 1 четвер 2 п’ятниця 4 неділя 6 вівторок 7 середа 8 четвер 9 п’ятниця 10 субота 11 неділя 14 середа
1 Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка “Війна” (19:00) “Земля” (19:00)
2 Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я” “Кафе Республіка” (реж.деб.) (19:00) “Змішані почуття” (19:00)
3 Театр “Актор” «7 розгніваних джентльменів» (реж.деб.) (19:00) «7 розгніваних джентльменів» (реж.деб.)  (16:00)
4 Київський академічний театр “Золоті Ворота” “Фрекен Юлія” (19:00) “Каліки” (19:00)
5 Київський академічний театр на Печерську “Світ у горіховій шкаралупі” (19:00) “Світ у горіховій шкаралупі” (18:00)
6 Київський академічний театр юного глядача на Липках “Місце для дракона” (19:00) “Місце для дракона” (18:00)
7 Київський  академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра
8 Київський академічний театр «Колесо»
9 Український малий драматичний театр “Мелодрама” (реж.деб, актор. деб-2) (19:00)
10 Київський камерний театр-студія “Дивний замок” “Лабіринт для Мінотавра” (19:00)
11 Театр української традиції “Дзеркало”
Назва театру 17 субота 18 неділя 20 вівторок 21 середа 22 четвер 24 субота 25 неділя 28 середа 30 п’ятниця
1 Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
2 Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я” “Змішані почуття” (19:00)
3 Театр “Актор” «Схід-Захід» (19:00) «Патріс»  (актор. деб – Ігор Качур, Марія Рябошапка) (19:00)
4 Київський академічний театр “Золоті Ворота” “Фрекен Юлія” (19:00)
5 Київський академічний театр на Печерську “Бог Різанини” (19:00) “Бог Різанини” (19:00)
6 Київський академічний театр юного глядача на Липках “Місце для дракона” (18:00)
7 Київський  академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра
8 Київський академічний театр «Колесо»
9 Український малий драматичний театр “Мелодрама” (реж.деб, актор. деб-2) (19:00)
10 Київський камерний театр-студія “Дивний замок”
11 Театр української традиції “Дзеркало” “Мазепа. Love story” (19:00) у приміщенні Молодого театру (Мікросцена)
12 Київський національний академічний театр оперети  «МОСКАЛИЦЯ» (19:00) «АКОМПАНІАТОР» (19:30)
DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus