Вистави камерної сцени

Назва театру 1 п’ятниця 2 субота 3 неділя 5 вівторок 6 середа 7 четвер 9 субота 10 неділя 13 середа 14 четвер 15 п’ятниця
1 Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка “Війна” (19:00)
2 Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я” “Змішані почуття” (19:00)
3 Театр “Актор”
4 Київський академічний театр “Золоті Ворота” “Каліки” (19:00) “Фрекен Юлія” (19:00)
5 Київський академічний театр на Печерську “Світ у горіховій шкаралупі” (19:00) “Бог Різанини” (18:00) “Бог Різанини” (18:00)
6 Київський академічний театр юного глядача на Липках “Місце для дракона” (16:00)
7 Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра
8 Київський академічний театр «Колесо» “Мамо, де ти?” (19:00) “Мамо, де ти?” (19:00) “DOUBLE DOUBLE” (19:00) “DOUBLE DOUBLE” (19:00)
9 Український малий драматичний театр “Мелодрама”/”Валентинів день” (19:00)
10 Київський камерний театр-студія “Дивний замок” “Лабіринт для Мінотавра” (19.00)
11 Театр української традиції “Дзеркало” “Мазепа. Love story” (19:00) у приміщенні Молодого театру (Мікросцена)
12 Київський національний академічний театр оперети «АКОМПАНІАТОР» (19:30)
Назва театру 16 субота 17 неділя 18 понеділок 19 вівторок 20 середа 21 четвер 24 неділя 26 вівторок 28 четвер
1 Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка “Війна” (19:00)
2 Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я” “Кафе “Республіка” (19:00) “Стара актриса” (19:30) “Стара актриса” (19:30)
3 Театр “Актор” «Схід-Захід» (19:00) «7 розгніваних джентльменів» (19:00) «7 розгніваних джентльменів» (19:00) «Патріс» (19:00)
4 Київський академічний театр “Золоті Ворота” “Річард ІІІ” (19:00) “Каліки” (19:00) “Річард ІІІ” (19:00) “Фрекен Юлія” (19:00)
5 Київський академічний театр на Печерську “Світ у горіховій шкаралупі” (19:00)
6 Київський академічний театр юного глядача на Липках “Місце для дракона” (18:00) “Місце для дракона” (16:00)
7 Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра “Брехня” (15:00) “Кохання, джаз і чорт” (15:00)
8 Київський академічний театр «Колесо»
9 Український малий драматичний театр “Мелодрама”/”Валентинів день” (19:00)
10 Київський камерний театр-студія “Дивний замок”
11 Театр української традиції “Дзеркало”
12 Київський національний академічний театр оперети «Москалиця» (16:00)
DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus