Вистави камерної сцени

Назва театру 3 четвер 4 п’ятниця 5 субота 8 вівторок 9 середа 12 субота 13 неділя 15 вівторок
1 Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка       “Земля” (19:00) “Війна” (19:00)      
2 Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я” “Кафе Республіка” (реж.деб.) (19:00)       “Змішані почуття” (19:00)      
3 Театр “Актор”             «Патріс» (актор. деб – Ігор Качур, Марія Рябошапка) (19:00)  
4 Київський академічний театр “Золоті Ворота”     “Каліки” (19:00)          
5 Київський академічний театр на Печерську   “Бог Різанини” (19:00) “Бог Різанини” (18:00)          
6 Київський академічний театр юного глядача на Липках                
7 Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра                
8 Київський академічний театр «Колесо»           “Мамо, де ти?” (19:00) “Мамо, де ти?” (19:00) “Мамо, де ти?” (19:00)
9 Український малий драматичний театр           “Мелодрама” /”Валентинів день”(реж.деб, актор. деб-2) 19:00    
10 Київський камерний театр-студія “Дивний замок”                
11 Театр української традиції “Дзеркало”                
12 Київський національний академічний театр оперети                

 

Назва театру 16 середа 18 п’ятниця 20 неділя 22 вівторок 23 середа 24 четвер 26 субота 27 неділя 29 вівторок 30 середа 31 четвер
1 Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка       “Земля” (19:00) “Війна” (19:00)            
2 Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”     “Змішані почуття” (19:00)                
3 Театр “Актор”     «Схід-Захід» (19:00)             «7 розгніваних джентльменів» (реж.деб.) (19:00)  
4 Київський академічний театр “Золоті Ворота” “Річард ІІІ” (19:00)   “Фрекен Юлія” (19:00)             “Річард ІІІ” (19:00)  
5 Київський академічний театр на Печерську                     “Світ у горіховій шкаралупі” (19:00)
6 Київський академічний театр юного глядача на Липках         “Місце для дракона” (18:00)         “Місце для дракона” (19:00)  
7 Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра     “Брехня” (актор.дебют, 15:00)                
8 Київський академічний театр «Колесо»         “DOUBLE DOUBLE” (19:00) “DOUBLE DOUBLE” (19:00)   “Мамо, де ти?” (19:00)      
9 Український малий драматичний театр             “Мелодрама” /”Валентинів день”(реж.деб, актор. деб-2) 19:00        
10 Київський камерний театр-студія “Дивний замок”                      
11 Театр української традиції “Дзеркало”                 “Мазепа. Love story” (19:00) у приміщенні Молодого театру (Мікросцена)    
12 Київський національний академічний театр оперети   «МОСКАЛИЦЯ» (19:00)               «АКОМПАНІАТОР» (19:30) «МОСКАЛИЦЯ» (19:00)

DIRECTED BYlorem vestibulum
WRITTEN BYFusce pulvina & Nam cursus

FILMSTUDIONAME PRESENTSAN Fusce suscipit PRODUCTIONA laoreet a PICTURE lobortis neque CASTINGBY risus vulputate COSTUMESBY enim leo PRODUCTIONDESIGNER libero tortor DIRECTOROFPHOTOGRAPHY gravida tellus MUSICBY endrerit sagittis EDITEDBY Maecenas dictum EXECUTIVEPRODUCER tincidunt lobortis PRODUCEDBY Cras pellente STORYBY vitae pelle SCREENPLAYBY Duis accumsan WRITERDIRECTEDBY Nam purus